Общинска избирателна комисия Долна Митрополия


РЕШЕНИЕ
№ 154-МИ
Долна Митрополия, 22.10.2015

ОТНОСНО: Регистрация на застъпници в изборите за общински съветници и кметове на 25.10.2015г.

В ОИК – Долна Митрополия постъпи заявление с вх.№ 203/22.10.2015г., от БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ, и №13 в Регистър на застъпници на кандидатска листа за  Общински съветници в изборите на 25.10.2015г.

Към заявлението са приложени:

1.Пълномощно на представляващият БСП.

2.Списък на лицата на хартиен носител и в excel формат – 33 /тридесет и три/ броя.

След като констатира, че са спазени изискванията на чл. 117, ал. 4 и чл. 118, ал. 1 от ИК и на основание на чл.118, ал. 2 във връзка с чл. 87, ал.1, т. 18 от ИК ОИК – Долна Митрополия

РЕШИ:

Регистрира като застъпници на кандидатските листи в изборите за Общински съветници от  БЪЛГАРСКА СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ в изборите на 25.10.2015г.

 

Списък на застъпниците:

 

Собствено, бащино и фамилно име на застъпника

ЕГН на застъпника

1

ПЕТЪР ЛЮБОМИРОВ ОКОВ

*********

2

ВЕСКА ГЕОРГИЕВА ПЕТКОВА

*********

3

ТАНЯ ТАЧЕВА ЙОРДАНОВА

*********

4

ЙОРДАНКА ЦВЕТАНОВА МИХАЙЛОВА

*********

5

АСЕН АНГЕЛОВ ИГНАТОВ

*********

6

ТОДОР ПЕТРОВ ТОДОРОВ

*********

7

ЦВЕТАНКА ПАРАШКЕВОВА ДИМИТРОВА

*********

8

КАТЯ АНДРЕЕВА ГЕОРГИЕВА

*********

9

НИКОЛА ГЕОРГИЕВ ДИМИТРОВ

*********

10

ДЕШКА ДИМИТРОВА ДИМИТРОВА

*********

11

ИЛИЯН ДЕЯНОВ ИВАНОВ

*********

12

МИТКО ДЕЯНОВ ШИБИЛЕВ

*********

13

ЛИНА ГАНЧЕВА МАРИНЧЕВА

*********

14

ГИНКА ГЕОРГИЕВА КРЪСТЕВА

*********

15

ГЕОРГИ КОСТАДИНОВ ДЮЛГЕРОВ

*********

16

ТИХОМИР КОСТАДИНОВ ДЮЛГЕРОВ

*********

17

РАДКО РАДУЛОВ РАЛИНОВ

*********

18

ЗДРАВКО МИЛЕНОВ БУРОВСКИ

*********

19

СИМЕОН СТЕФАНОВ ЯНЕВ

*********

20

ЙОРДАН АНГЕЛОВ БОГДАНЛИЙСКИ

*********

21

ЕМИЛ МАРИНОВ ПЕТКОВ

*********

22

АНАТОЛИ ВАЛЕРИЕВ НИКОЛОВ

*********

23

ТОДОРИЦА ПАНКОВА ПЪРВАНОВА

*********

24

РАЙНА ИЛИЕВА ЧЕРГАНСКА

*********

25

ДИМИТРИНА ЯНАКИЕВА АБДОВА

*********

26

ХРИСТО СИМЕОНОВ ГЕВЕЗОВ

*********

27

ИЛИЯН ВЕНЦИСЛАВОВ ВЕЛИЧКОВ

*********

28

НЕЛИ МИЛЕНОВА ИВАНОВА

*********

29

ДЕТЕЛИН ИВАНОВ ПОЧЕВ

*********

30

ВИОЛЕТА ЦАНОВА ГЕРАШКА

*********

31

ЕЛЕНКА МАТЕВА КОСТОВА

*********

32

МАГДАЛЕНА БОЯНОВА ИЛИЕВА

*********

33

ДИМИТРИНА ИВАНОВА ЦАНКОВА

*********

 

Решението може да се обжалва пред ЦИК в срок до 3/три/ дни от обявяването му.

Председател: Незабравка Иванова Булянска-Костадинова

Секретар: Здравка Димитрова Стефанова

* Публикувано на 23.10.2015 в 16:11 часа

Календар

Решения

всички решения