Общинска избирателна комисия Долна Митрополия


РЕШЕНИЕ
№ 114-МИ
Долна Митрополия, 28.10.2019

ОТНОСНО: ИЗБИРАНЕ НА ОБЩИНСКИ СЪВЕТНИЦИ

Брой мандати за общински съветници

  Седемнадесет                                                          17 бр. 

            Днес, 28.10.2019 г., в 12:00 ч. Общинската избирателна комисия на основание чл. 453 и 454 от Изборния кодекс и въз основа на получените данни от протоколите на СИК

Р Е Ш И :

  1. Общинската избирателна квота е/триста деветдесет и два/ 392 гласове.
  2. ІІ. Избрани за общински съветници независими кандидати: НЯМА

ІІІ. Брой мандати, които се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската избирателна квота:

                                   седемнадесет                      17 бр.

  1. Мандатите за общинските съветници по т. III се разпределят между партиите, коалициите и местните коалиции, получили гласове не по-малко от общинската ибирателна квота, както следва: 

№ в бюле-тината

 Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

 

БРОЙ МАНДАТИ

с думи                                   с цифри

26

Коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

Четири                                   4

56

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

Пет                                         5

67

Местна коалиция ГЕРБ(БЗНС, ВМРО-БНД, СДС)

Осем                                       8

V.Обявява разпределението на заявените предпочитания (преференции) за отделните кандидати по кандидатски листи на партиите, коалициите и местните коалиции, получили мандати, и подрежда кандидатите, както следва: 

 

№ в бюле-тина-та

Наименование на партията, коалицията или местната коалиция

№ в под-режда-нето

Собствено, бащино и фамилно име на кандидата в листата

№ на спи-сък

Брой

предпо-читания

4

 

 

 

 

 

ПП АТАКА

 

 

 

 

 

1.

ЦВЕТОСЛАВ ВАСИЛЕВ ХРИСТОВ

А

104

2.

ВЕЛИЧКО ВАСИЛЕВ БЕШЕВ

А

31

3.

ПЕТЬО НЕДЯЛКОВ ПЕШЕВ 

Б

2

4

 САШО НИКОЛАЕВ СТОЯНОВ

Б

2

5

СТЕФАН ПЛАМЕНОВ НЕНОВСКИ

Б

7

6

ЙОРДАН ЦЕКОВ ОРЛОВ

Б

4

6

ПП Глас Народен

1.

ПАВЕЛ  СТАФАНОВ ТОДОРОВ

А

34

2.

ДИМИТЪР ИЛИЕВ ЦВЕТАНОВ

А

8

26

коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

1

ЮРИ ПЕТРОВ НЕНЧЕВ

А

1134

2

ГЕОРГИ РУСАНОВ ГИНЧЕВ

Б

62

3

ИВАН ЗЛАТАНОВ РУСАНОВ

Б

16

4

 ЕМИЛ ЕМИЛОВ ТОДОРОВ

Б

5

27

 

 

коалиция Ние, Гражданите

 

1

ГЕОРГИ ПЕТКОВ МАРИНОВ

А

80

2

 АНЯ ПЕТРОВА ХРИСТОВА

А

8

 

50

Политическа партия МИР

1

МИТКО ВЕЛИЧКОВ МОТОВ

А

121

2

ГЕОРГИ ВАЛЕНТИНОВ ЙОЛОВ

А

25

51

ВОЛЯ

1

ИГНАТ АНГЕЛОВ ИЛИЕВ

А

54

2

АНДРИАН ГЕОРГИЕВ МАРИНОВ

Б

3

 55

 Движение за права и свободи - ДПС

1

ФАНИ ТИНЧЕВА АНАНИЕВА-ДИМИТРОВА

А

265

2

 ФАНИ МИХОВА САШЕВА

А

32

3

БРАНИМИР ВЯЧЕСЛАВОВ ГОРАНОВ

Б

11

4

 ДЕСИСЛАВА АСЕНОВА АНГЕЛОВА

Б

2

5

ИВО МИЛЕНОВ КОЧЕВ

Б

3

6

МИРОСЛАВ ЮЛИЯНОВ РАЙЧЕВ

Б

2

7.

ДИМО АТАНАСОВ МИШЕВ

Б

5

8.

АЙСЕЛ НААИЛОВ ИБРАИМОВ

Б

17

9.

МАРИЯН АНАТОЛИЕВ ЕЛЕНКОВ

Б

2

56

 

 

 

 

 

 

 

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

 

 

 

 

 

 

 

1

СВЕТЛА МИЛЧЕВА ТЕЛЕФОНСКА

А

1002

2

МАРТИН НИКОЛАЕВ АСПАРУХОВ

А

139

3

 АЛЕКСАНДЪР ПЕНКОВ ПЕЧЕНЯКОВ

Б

77

4

 ЗЛАТИ ИВАНОВ ТОДОРОВ

Б

49

5

БИСЕР ГЕОРГИЕВ АТАНАСОВ

Б

36

6

ДИАНА АТАНАСОВА БОТЕВА-ТАНЕВА

Б

81

7

РАДОСЛАВ ГЕОРГИЕВ ИЛИЕВСКИ

Б

109

8

МАРИНА ПЕТРОВА МАРКОВСКА  

Б

26

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 ПЕТЪР ИВАНОВ ДОЧЕВ

Б

20

10

ЕМИЛИЯ МЛАДЕНОВА ПЕТРОВА

Б

17

11

ЛЪЧЕЗАР СЛАВОВ  ГЕОРГИЕВ

Б

26

12

ГАБРИЕЛА ДИМИТРОВА ГЕОРГИЕВА

Б

76

13

 ИЛИЯНКА НИКОЛАЕВА ГЕОРГИЕВА

Б

17

14

 ДЕСИСЛАВА МАРИНОВА ГЕОРГИЕВА

Б

3

15

АНЕЛИЯ ПЕТРОВА БОЧЕВА

Б

12

16

АНАТОЛИ ВАЛЕРИЕВ НИКОЛОВ

Б

5

66

„ДЕМОКРАТИЧНА БЪЛГАРИЯ-ОБЕДИНЕНИЕ“(ДА България, ДСБ, Зелено дижение)

1

ИВАН ЦВЕТАНОВ ДОЙНИНСКИ

А

100

67

 

 

 

 

 

 

 

Местна коалиция ГЕРБ (БЗНС, ВМРО-БНД, СДС)

 

 

 

 

 

 

 

1

МИРОСЛАВ СТОИЛКОВ ТРАЯНОВ

Б

108

2

ИВАЛИН ГЕОРГИЕВ ЦОЛОВ

Б

49

3

ПЕТЪР ВАЛЕНТИНОВ ПЕТРОВ

Б

164

4

 КИРИЛ ИВАНОВ ФУРНИГОВ

Б

64

5

ВАЛЕНТИНА КИРИЛОВА ВЪЛКОВА

Б

63

6

ПЛАМЕН БОНЧЕВ ЧУКАНОВ

Б

125

7

 СЛАВЕЙ ЦЕКОВ ПЪРВАНОВ

Б

23

8

НИКОЛАЙ БОРИСЛАВОВ ЖЕЛЕВ

Б

117

 

 

9

 ВАЛЕНТИНА ЙОРДАНОВА ВЕЛКОВА

Б

30

10

СНЕЖАНКА ТАЧЕВА ИВАНКОВСКА

Б

141

11

ГЕОРГИ ВАСКОВ ГЕОРГИЕВ

Б

173

12

ВАЛЯ ГЕОРГИЕВА СТОЯНОВА

Б

12

13

МАКСИМ НАУМОВ ЛЯСКОВ

Б

12

14

МИЛКО ВАСИЛЕВ ГЕНЧЕВ

Б

28

15

ИВАН КРАСИМИРОВ БЛАЖЕВ

Б

150

16

АНГЕЛ ГЕНАДИЕВ КРУМОВ

Б

32

Обявява имената на избраните общински съветници по партии, коалиции и местни коалиции, както следва:

Имена на общинските съветници

Партия/коалиция/местна коалиция/независим

ЕГН

1

АЛЕКСАНДЪР ПЕНКОВ ПЕЧЕНЯКОВ

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**********

2

БИСЕР ГЕОРГИЕВ АТАНАСОВ

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**********

3

ВАЛЕНТИНА КИРИЛОВА ВЪЛКОВА

Местна коалиция ГЕРБ (БЗНС, ВМРО-БНД, СДС)

**********

4

ГЕОРГИ РУСАНОВ ГИНЧЕВ

коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

**********

5

ЕМИЛ ЕМИЛОВ ТОДОРОВ

коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

**********

6

ЗЛАТИ ИВАНОВ ТОДОРОВ

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**********

7

ИВАЛИН ГЕОРГИЕВ ЦОЛОВ

Местна коалиция ГЕРБ (БЗНС, ВМРО-БНД, СДС)

**********

8

ИВАН ЗЛАТАНОВ РУСАНОВ

коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

**********

9

КИРИЛ ИВАНОВ ФУРНИГОВ

Местна коалиция ГЕРБ (БЗНС, ВМРО-БНД, СДС)

**********

10

МАРТИН НИКОЛАЕВ АСПАРУХОВ

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**********

11

МИРОСЛАВ СТОИЛКОВ ТРАЯНОВ

Местна коалиция ГЕРБ (БЗНС, ВМРО-БНД, СДС)

**********

12

НИКОЛАЙ БОРИСЛАВОВ ЖЕЛЕВ

Местна коалиция ГЕРБ (БЗНС, ВМРО-БНД, СДС)

**********

13

ПЕТЪР ВАЛЕНТИНОВ ПЕТРОВ

Местна коалиция ГЕРБ (БЗНС, ВМРО-БНД, СДС)

**********

14

ПЛАМЕН БОНЧЕВ ЧУКАНОВ

Местна коалиция ГЕРБ (БЗНС, ВМРО-БНД, СДС)

**********

15

СВЕТЛА МИЛЧЕВА ТЕЛЕФОНСКА

БСП ЗА БЪЛГАРИЯ

**********

16

СЛАВЕЙ ЦЕКОВ ПЪРВАНОВ

Местна коалиция ГЕРБ (БЗНС, ВМРО-БНД, СДС)

**********

17

ЮРИ ПЕТРОВ НЕНЧЕВ

коалиция АЛТЕРНАТИВАТА НА ГРАЖДАНИТЕ

**********

 

Спорове и възражения на членовете на комисията по взетите решения: няма.

Член на комисията, който не е съгласен с отразеното в решението го подписва с особено мнение, което се прилага към решението и става неразделна част от него.

 Решението подлежи на обжалване в 7 – дневен срок пред Административен съд Плевен.

Председател: Йорданка Ангелова Илиева

Секретар: Здравка Димитрова Стефанова

* Публикувано на 30.10.2019 в 11:46 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
     

Решения

  • № 150-МИ / 20.10.2020

    относно: Предсрочно прекратяване на правомощия на Любомир Димитров Димитров – Кмет на кметство с. Славовица.

  • № 149-МИ / 03.11.2019

    относно: Обявяване на окончателните резултати от произвеждане на изборите за кмет на кметство Славовица в Община Долна Митрополия на 03.11.2019 г.

  • № 148-МИ / 03.11.2019

    относно: Обявяване на окончателните резултати от произвеждане на изборите за кмет на кметство Победа в Община Долна Митрополия на 03.11.2019 г.

всички решения