Общинска избирателна комисия Долна Митрополия


РЕШЕНИЕ
№ 106-МИ
Долна Митрополия, 24.10.2019

ОТНОСНО: Регистрация на застъпници на кандидатски листи за общински съветници, кмет на община и кметове на кметства, за участие в изборите на общински съветници и кметове на 27 октомври 2019 г. в община Долна Митрополия

Постъпило е заявление с вх. №163/24.10.2019 г. от коалиция „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“, подписано от Александър Пенков Печеняков, като пълномощник на представляващия коалицията, за регистрация на застъпници на кандидатските листи за общински съветници, кмет на община и кметове на кметства, заведено под № 6/24.10.2019 г. във входящия регистър на предложени за регистрация застъпници и на заместващи застъпници в изборите за общински съветници и за кметове на 27 октомври 2019 г.  по чл. 118, ал. 1, 4 и 5 от Изборния кодекс.

Към заявлението са приложени:

  1. Пълномощно.
  2. Списък с имената и ЕГН/ЛН на застъпниците – на хартия в 1 екземпляр и на технически носител в EXCEL формат.
  3. Декларация-приложение № 75-МИ от изборните книжа – 32 броя.

На основание чл. 87 ал. 1 т. 18,  чл. 118 от Изборния кодекс и във връзка с решение № 1080/12.09.2019 г. на ЦИК, Общинска избирателна комисия - Долна Митрополия

Р Е Ш И:

РЕГИСТРИРА застъпници на кандидатската листа за общински съветници издигнати от коалиция „БСП ЗА БЪЛГАРИЯ“,  за участие в  изборите за общински съветници и кметове на 27 октомври 2019 г. в община Долна Митрополия, както следва:

№ по ред

Собствено, бащино и фамилно име на застъпника

ЕГН/ЛН на застъпника

1

Петър Любомиров Оков

**********

2

Венелин Петков Димитров

**********

3

Сашко Гошев Георгиев

**********

4

Мария Иванова Христова

**********

5

Коца Гицова Пешева

**********

6

Валентин Петков Нинов

**********

7

Асен Ангелов Игнатов

**********

8

Иван Петров Славов

**********

9

Никола Георгиев Димитров

**********

10

Илийчо Христов Иванов

**********

11

Соня Иванова Петрова

**********

12

Дешка Димитрова Димитрова

**********

13

Валентин Петров Димитров

**********

14

Стела Йорданова Янчева

**********

15

Пена Иванова Занкова

**********

16

Сашо Кирилов Печеняков

**********

17

Иван Георгиев Гатев

**********

18

Ивона Горанова Маринова

**********

19

Драган Пенев Николов

**********

20

Парашкева Петкова Михайлова

**********

21

Лилия Великова Маринова

**********

22

Маргарита Евстатиева Парашкевова

**********

23

Цеца Евстатиева Радойска

**********

24

Димитрина Янакиева Абдова

**********

25

Стефан Великов Баковски

**********

26

Цветомир Симеонов Пеевски

**********

27

Валентина Иванова Каменова

**********

28

Валентина Боянова Герашка

**********

29

Валя Лазарова Георгиева

**********

30

Хубавина Кирилова Ташкова

**********

31

Даниела Георгиева Георгиева

**********

32

Силвия Николаева Тодорова

**********

 

Решението може да бъде обжалвано в тридневен срок от обявяването му пред ЦИК.

Председател: Йорданка Ангелова Илиева

Секретар: Здравка Димитрова Стефанова

* Публикувано на 24.10.2019 в 16:23 часа

Календар

  • ПонВтСрЧетПетСъбНед
    123
    45678910
    11121314151617
    18192021222324
    25262728293031
     

Решения

  • № 150-МИ / 20.10.2020

    относно: Предсрочно прекратяване на правомощия на Любомир Димитров Димитров – Кмет на кметство с. Славовица.

  • № 149-МИ / 03.11.2019

    относно: Обявяване на окончателните резултати от произвеждане на изборите за кмет на кметство Славовица в Община Долна Митрополия на 03.11.2019 г.

  • № 148-МИ / 03.11.2019

    относно: Обявяване на окончателните резултати от произвеждане на изборите за кмет на кметство Победа в Община Долна Митрополия на 03.11.2019 г.

всички решения